WIRTUALNA SEKRETARKA


Jak to działa?

Odbieranie przychodzących połączeń telefonicznych
Masz kilka możliwości skorzystania z naszych usług: przekieruj do nas jeden ze swoich numerów telefonicznych lub skorzystaj z oferowanych przez nas numerów krajowych lub zagranicznych.

Wirtualne sekretarki będą obsługiwały Twoje połączenia w godzinach 8-18.
Każdy dzwoniący usłyszy ułożone specjalnie dla Twojej firmy powitanie

Dzwoniący mogą otrzymać podstawowe informacje o Twojej działalności, cenniku, itp.,
zgodnie z Twoimi potrzebami i wytycznymi

Dzięki wysokim kwalifikacjom nasze wirtualne sekretarki potrafią rozróżnić rodzaje telefonów
(od nowych klientów, stałych klientów, pilne rozmowy) i obsłużyć dzwoniących zgodnie z Twoimi instrukcjami

Przekierowywanie połączeń

Nasze sympatyczne wirtualne sekretarki poinformują Cię, kto dzwoni, i jeśli będziesz chciał przyjąć rozmowę, przekierują rozmówcę do Ciebie, niezależnie od tego, gdzie będziesz się znajdował, na wskazany przez Ciebie numer..

Tymczasowe wytyczne dotyczące połączeń

Powiadom nas, że wybierasz się na spotkanie lub że po prostu przez kilka godzin nie chcesz odbierać telefonu, a wirtualne sekretarki wszystkim się zajmą. Wystarczy krótki email bądź telefon.

Wiadomości przekazywane za pomocą email i/lub sms

Informacje zebrane podczas rozmów obsługiwanych przez wirtualne sekretarski zostaną do Ciebie przekazane pod koniec dnia lub po zakończeniu każdej rozmowy. Wiadomości mogą być przekazywane drogą mailową bądź za pośrednictwem sms, albo w obydwu formach. Wszystko zgodnie z Twoimi potrzebami.

Oddzwaniamy w Twoim imieniu

Wirtualne sekretarki mogą wykonywać telefony w Twoim imieniu, aby potwierdzić spotkanie czy przekazać drobne informacje.

Poprowadzimy Twój kalendarz

Pozwól sobie na luksus kalendarza prowadzonego przez profesjonalną sekretarkę. Już nigdy nie zapomnisz o żadnym spotkaniu. Dzięki kalendarzowi dostępnemu online, w każdym momencie możesz sprawdzić swój plan dnia lub jeśli wolisz otrzymać powiadomienie sms bądź email o zbliżającym się spotkaniu.

Możliwość kontrolowania wykorzystania usługi

Pod koniec każdego tygodnia otrzymasz raport zawierający informację o liczbie połączeń obsłużonych przez wirtualne sekretarki.

WIRTUALNA SEKRETARKA


Zobacz krótki film?

Dostosuj Już Łączę do swoich potrzeb.

Wszystkie połączenia

Wirtualne sekretarki będą odbierały wszystkie rozmowy skierowane do Ciebie.
Już Łączę stanie się głosem Twojej firmy!

Tylko w określonym czasie

Połączenia przychodzące mogą być przekierowywane do Już Łączę (również z numeru telefonu nieobjętego usługą), np. przez kilka dni w tygodniu albo przez kilka godzin w ciągu dnia. Wszystko zależy od Ciebie.

Oddaj część swoich kompetencji w ręce wysoko wyspecjalizowanych sekretarek, które zapewnią Twoim klientom najwyższą jakość usług. Twoich klientów będzie obsługiwać miła, sympatyczna i wykwalifikowana osoba z zespołu Już Łączę.