PAKIET KORZYŚCI


Dlaczego Już Łączę?

Wizją naszej firmy jest maksymalizowanie satysfakcji naszych klientów przez dostarczanie usług najwyższej jakości. Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w zakresie usług wirtualnych sekreterek i prowadzenia biura. Rozmowa telefoniczna jest zwykle pierwszym kontaktem, jaki klienci nawiązują z Twoją firmą.

Zrób na nich wrażenie! Zajmiemy się wszystkim.

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze

Rozmowa telefoniczna jest zwykle pierwszym kontaktem, jaki klienci nawiązują z Twoją firmą. Zrób na nich wrażenie! Każda rozmowa zostanie poprzedzona określonym przez Ciebie powitaniem. Nic tak nie buduje więzi jak kontakt z miłą i życzliwą osobą.

Nigdy nie przeoczysz żadnego połączenia

Każdy przedsiębiorca wie, że nieodebrane połączenia to stracona szansa. Teraz nie będziesz już musiał się o to martwić. Każdy skierowany do Ciebie telefon zostanie odebrany, a Twój rozmówca zostanie obsłużony z największą troską. Dzwoniący telefon nie będzie Ci już psuł urlopu!

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze

Rozmowa telefoniczna jest zwykle pierwszym kontaktem, jaki klienci nawiązują z Twoją firmą. Zrób na nich wrażenie! Każda rozmowa zostanie poprzedzona określonym przez Ciebie powitaniem. Nic tak nie buduje więzi jak kontakt z miłą i życzliwą osobą.

Uwolnij się od biurka

Nasze wirtualne sekretarki przełączą do Ciebie rozmowy, gdziekolwiek będziesz. Jeśli nie będziesz mógł lub nie będziesz chciał przyjąć połączenia, otrzymasz dokładne informacje dotyczące rozmowy za pośrednictwem email lub sms.

Zwiększ swoją wiarygodność w oczach klientów

Słuszne to czy nie, nie da się ukryć, że potencjalny klient potraktuje nas poważniej, gdy będzie miał wrażenie, że dodzwonił się do tradycyjnego biura i jest obsługiwany przez sekretarkę, która stanowi część Twojego zespołu. Przecież skoro możesz pozwolić sobie na zatrudnianie pracowników, to odnosisz sukcesy i jesteś świetny w tym, co robisz.

Poświęć swój czas na to co robisz najlepiej

Nie zmienimy liczby godzin w dobie, ale sprawimy, że lepiej wykorzystasz dostępny czas. Poświęć czas na swoją działalność zawodową, a my zajmiemy się budowaniem pozytywnego wizerunku Twojej firmy. Dzwoniący telefon już nigdy nie będzie Ci przeszkadzał podczas prowadzenia szkolenia, wykładu czy wyjazdu służbowego.

PAKIET KORZYŚCI


Co zyskujesz?

Czas

Oddaj część kompetencji w ręce wysoko wyspecjalizowanych sekretarek, które zapewnią Twoim klientom najwyższą jakość usług.

Jakość

Poświęcaj swoim Klientom więcej czasu i zwiększaj jakość Twoich usług. Twoi klienci będą obsługiwani przez miła, sympatyczną i wykwalifikowaną osobę z zespołu Już Łączę.

Pieniądze

Nie trać czasu na codzienne, drobne czynności związane z prowadzeniem własnej działalności. Oszczędzaj pieniądze – usługa jest wielokrotnie tańsza od zatrudnienia sekretarki.

Wiarygodność

Twój klient dodzwoni się do Ciebie zawsze – bez względu na to, czy jesteś na spotkaniu,
w podróży, czy przyjmujesz pacjenta. Nasza wyspecjalizowana kadra zajmie się wszystkim.

Oddaj część swoich kompetencji w ręce wysoko wyspecjalizowanych sekretarek, które zapewnią Twoim klientom najwyższą jakość usług. Twoich klientów będzie obsługiwać miła, sympatyczna i wykwalifikowana osoba z zespołu Już Łączę.